BLOGI

MIM X Nôgel

Meil kõigil on hetki, mis jäävad alatiseks meelde. Mina mäletan väga hästi, kui kohtusin Lauraga, nüüdseks juba üle kümne aasta tagasi! Olime  värsked bakalaureuseõppe kursaõed. Juba esimesel päeval veetsime lõuna koos meie kooli ees asuvas Lembitu pargis. Ülipõnev oli kuulata tema  teekonda siia pargipingile ning tõdeda,et jess kõik minu kursaõed ei olegi ülbed beibed!  (EBSi eelarvamus #1) Sellest päevast saigi alguse meie sõprus- selline aus ja alati huumoriga vürtsitatud! Laura on üks aktiivsemaid naisi, keda minu silm on kohanud. Juba siis, 10 aastat tagasi, tegeles ta vähemalt 3 asjaga korraga ning õnnestus neis kõigis! Eriti meenub lugu kuidas ta mõningaid aastaid tagasi, kui ta Soome elama läks, ka oma hobuse sinna organiseeris! Ma lihtsalt nii mäletan kuidas tal kõik nii hästi sellega sujus, sest ma ei tea kui tihti sa  näiteks elad hobusetallist 5 minuti kaugusel?!

Aga tegelikult ei tahtnud ma Laura elulugu teile rääkida, vaid seda, et just see sama armas Laura ongi Nôgeli nimelise brändi kaaslooja. Ta on alati väga kõrgelt hinnanud puhtamaid tooraineid ning keskkonnasõbralikku eluviisi. Ta on kõikide Nôgeli toodete loomise juures olnud ning päriselt tahtnud tuua turule midagi paremat.

Ja nüüd ka meie esimesest koostööst lähemalt! Nimelt on Sul võimalus endale valitud Nôgeli toodetega saada kaasa TASUTA üks meie oeko-tex puuvillasest muslimi kangast ” burp cloth”  ehk üks tõeliselt vajalik väikene pehme rätik beebidele.  Kogu täpsem info kampaaniast on leitav ka www.nogelorganics.com kodulehelt.

On puhas rõõm, et meie sõprusele lisandub juurde veel üks lugu just selle koostöö näol! Ehk innustame teisigi mõtlema oma sõprusringi peale just selliselt, et mida ägedat oma ettevõtmistega koos saaks teha!

 

 

 

Jaga:

Seotud:

Merilin Pressmann

MIM asutaja

Merilin Pressmann

KAMPAANIA
Uudiskiri